Konfiskohet arma pa leje në Podujevë - Bota Sot
Konfiskohet arma pa leje në Podujevë

Kronikë e zezë

Konfiskohet arma pa leje në Podujevë

Më: 7 shkurt 2018 Në ora: 11:18
Ilustrim

Dje në rrugën “Zahir Pajaziti” në Podujevë është konfiskuar një psitoletë me një karikator pa fishekë.

“Raportohet se gjatë kontrollit tek i dyshuari mashkull K-Shqiptar është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me një karikator pa fishekë. Nuk raportohet për te arrestuar. Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin policor 24 orësh.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...