Dy persona sulmojnë viktimën - Bota Sot
Dy persona sulmojnë viktimën

Kronikë e zezë

E diel, 21 tetor 2018

Dy persona sulmojnë viktimën

Nga: Bota sot Më: 7 shkurt 2018 Në ora: 11:22
Ilustrim

Dy të dyshuarit e kanë sulmuar fizikisht viktimën në fshatin Tërpezë të Vitisë dje në ora 15:30.

“Dy të dyshuarit meshkuj K/Shqiptarë e kanë sulmuar fizikisht viktimën K/Shqiptar duke i shkaktuar lëndime trupore dhe ia kanë dëmtuar xhamat e traktorit. Viktimës i është ofruar tretman mjekësor në emergjencën e Gjilanit i cili më vonë është liruar. Ndërsa dy të dyshuarit me urdhër të prokurorit dërgohen në mbajtje 48 orë”, thuhet në raportin policor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test