E sulmon me thikë kolegun e punës - Bota Sot
E sulmon me thikë kolegun e punës

Kronikë e zezë

E sulmon me thikë kolegun e punës

Më: 7 shkurt 2018 Në ora: 11:47
Foto ilustrim

Një person pas një mosmarrëveshje në mes tyre, i ka shkaktuar lëndime trupore me thikë kolegut të tij të punës, njofton Policia.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor në QKUK, ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistës me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje 48 orë.

Rasti ka ndodhur në fshatin Vragoli të Fushë Kosovës, mbrëmjen e djeshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...