Si u arratis nga tualeti i gjykatës 24 vjeçari në Gjirokastër - Bota Sot
Si u arratis nga tualeti i gjykatës 24 vjeçari në Gjirokastër

Kronikë e zezë

E hënë, 15 tetor 2018

Si u arratis nga tualeti i gjykatës 24 vjeçari në Gjirokastër

Më: 7 shkurt 2018 Në ora: 14:01
Gjirokastër

Një 24-vjeçar në Gjirokastër është arratisur nga tualeti e Gjykatës së Apelit në Gjirokastër.

Ndërkohë që 24-vjeçari ka marrë dënimin “arrest me burg” ai ka kërkuar të dalë jashtë për nevoja të tij personale.

Ai është arratisur nga tualeti i Gjykatës së Apelit.

I arratisuri është Saimir Ahmeti dhe është dënuar me burg për “përndjekje. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test