Arrestohen tri persona për posedim të marihuanës - Bota Sot
Arrestohen tri persona për posedim të marihuanës

Kronikë e zezë

E premte, 19 tetor 2018

Arrestohen tri persona për posedim të marihuanës

Nga: Bota sot Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 09:54
Ilustrim

Tre persona janë arrestuar dje në rrugën “Fadil Deliqi” në Mitrovicë, për posedim të marihuanës.

“Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj K/Shqiptarë, pasi që gjatë kontrollit tek të njëjtit është gjetur dhe konfiskuar sasi e substancës së dyshuar narkotike të llojit marihuanë me peshë 6.82 gramë. Me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin policor 24 orësh.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test