Hajnat vjedhin dukat dhe një pushkë në Korishë - Bota Sot
Hajnat vjedhin dukat dhe një pushkë në Korishë

Kronikë e zezë

E martë, 16 tetor 2018

Hajnat vjedhin dukat dhe një pushkë në Korishë

Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 09:58
Foto ilustrim

Policia në Prizren raporton se një person nga fshati Korishë ka informuar se persona të panjohur kanë depërtuar në shtëpinë e tij dhe ia kanë vjedhur pushkën e gjuetisë, si dhe stoli ari në vlerë rreth 2900 euro.

Njësitë policore janë duke hetuar rastin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test