Arrestohet shtetasi i Malit të Zi - Bota Sot
Arrestohet shtetasi i Malit të Zi

Kronikë e zezë

E diel, 18 nëntor 2018

Arrestohet shtetasi i Malit të Zi

Nga: B.S Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 09:57
Ilustrim

Policia e Kufitare në Kulla ka arrestuar një shtetas të Malit të Zi, i cili po barte në çantën e tij një elektroshok.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull shtetas i Malit të Zi, pasi që gjatë kontrollit në çantën e tij është gjetur dhe konfiskuar një elektroshok”, thuhet në njoftim të policisë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari ndalohet dhe dërgohet me procedurë të përshpejtuar në gjykatën kompetente.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test