Një person gjendet i vdekur në Vitomiricë të Pejës - Bota Sot
Një person gjendet i vdekur në Vitomiricë të Pejës

Kronikë e zezë

E shtunë, 20 tetor 2018

Një person gjendet i vdekur në Vitomiricë të Pejës

Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 10:03
Foto ilustrim

Policia raporton se në fshatin Vitomiricë të Pejës një mashkull është gjetur pa shenja jete në një dhomë.

Njësitë relevante kanë dalë në vend të ngjarjes dhe nga ekipi mjekësor është konstatuar se viktima nuk ka shenja jete.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test