Hedh sprej në shkollë, arrestohet i dyshuari - Bota Sot
Hedh sprej në shkollë, arrestohet i dyshuari

Kronikë e zezë

E diel, 21 tetor 2018

Hedh sprej në shkollë, arrestohet i dyshuari

Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 10:04
Ilustrim

Policia ka arrestuar një të dyshuar në Mitrovicë pasi që për dy ditë rresht ka hedhur sprej brenda në shkollë.

Si pasojë e helmimit nga spreji, dy nxënëse të shkollës janë alivanosur dhe janë dërguar për tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test