Shfrytëzoi dy femra për shërbime seksuale, arrestohet - Bota Sot
Shfrytëzoi dy femra për shërbime seksuale, arrestohet

Kronikë e zezë

E shtunë, 20 tetor 2018

Shfrytëzoi dy femra për shërbime seksuale, arrestohet

Nga: Bota sot Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 09:42
Ilustrim

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi që i njëjti ka shfrytëzuar dy femra për punë të detyruar dhe shërbime seksuale, përcjell Bota sot.

Policia njofton se me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajte.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test