Rrahje në Istog, katër të lënduar - Bota Sot
Rrahje në Istog, katër të lënduar

Kronikë e zezë

E hënë, 22 tetor 2018

Rrahje në Istog, katër të lënduar

Nga: Bota sot Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 09:59
Ilustrim

Tre meshkuj janë arrestuar në fshatin Gurrakoc të Istogut, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje, kanë sulmuar fizikisht me një shufër metalike një person, përcjell Bota sot.

Policia njofton se të gjithë të përfshirët në rrahje kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë kërkuar ndihmë mjekësore.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test