Gjendet i vdekur një person në banesën e tij në Mitrovicë - Bota Sot
Gjendet i vdekur një person në banesën e tij në Mitrovicë

Kronikë e zezë

E shtunë, 17 nëntor 2018

Gjendet i vdekur një person në banesën e tij në Mitrovicë

Nga: Bota sot Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 10:03
Ilustrim

Një person është gjetur pa shenja jete në banesën e tij në Mitrovicë, përcjell Bota sot.

Policia njofton se njësitet policore dhe prokurori kanë dalë në vendin e ngjarjes, ndërsa ekipi mjekësor ka konstatuar se viktima nuk ka shenja jete.

Në vendin e ngjarjes është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me 7 fishekë.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test