Arrestohen me kokainë, policia nxjerr emrat e tre shqiptarëve - Bota Sot
Arrestohen me kokainë, policia nxjerr emrat e tre shqiptarëve

Kronikë e zezë

E shtunë, 20 tetor 2018

Arrestohen me kokainë, policia nxjerr emrat e tre shqiptarëve

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 20:35
ilustrim

Tre shqiptarë u arrestuan në Itali me 17 kg kokainë dhe heroinë.

Mediat italiane raportojnë se të arrestuarit janë Agim Proshka, Edison Proshka dhe Jurgen Verbofshi.

Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test