Makina bie nga ura në Korçë

Kronikë e zezë

Makina bie nga ura në Korçë

Më: 11 shkurt 2018 Në ora: 21:21
Foto ilustrim

Një 40-vjeçar ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka rënë nga ura në fshatin Polenë të Korçës.

Policia njofton se R.B, rreth 40 vjeç, është aksidentuar teksa drejtonte mjetin “Nissan”, me targa AA 025 GR.

Mësohet se drejtuesi i mjetit është dërguar në spital pasi ka mbetur i plagosur, ndërsa është nën kujdesin e mjekëve.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat