I gjendet një pistoletë, arrestohet istogasi

Kronikë e zezë

I gjendet një pistoletë, arrestohet istogasi

Nga: BS Më: 12 shkurt 2018 Në ora: 10:17
Ilustrim

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, dje në fshatin Sinë të Istogut është arrestuar i dyshuari, pasi që gjatë kontrollit në veturën e tij është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me pesë fishekë, përcjellë “Bota sot”.

Ndërsa, me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt. /BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat