Aksident me fatalitet në Koretin të Kamenicës

Kronikë e zezë

Aksident me fatalitet në Koretin të Kamenicës

Më: 12 shkurt 2018 Në ora: 22:15
Ilustrim

Një person ka humbur jetën në një aksident trafiku në Koretin të Kamenicës.

Rasti ka ndodhur në orët e mbrëmjes të së hënës dhe viktima është i moshës 50 vjeçare.

Zëdhënësi i policisë së Kosovës për rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani, ka thënë se bëhet fjalë për një vetëaksident.

“Person i lindur në vitin 1968 ka humbur jetë si pasojë e vetëaksidentit, duke mos iu përshtatur shpejtësisë ka humbur kontrollin”, ka thënë Hashani.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat