Posedoi marihuanë, arrestohet në Viti

Kronikë e zezë

Posedoi marihuanë, arrestohet në Viti

Nga: Bota sot Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 09:43
Ilustrim

Një person është arrestuar dje në rrugën “Agim Ramadani” në Viti, për posedim të narkotikëve.

Policia raporton se i dyshuari mashkull është arrestuar pasi që që gjatë kontrollit tek i njëjti janë gjetur dhe konfiskuar 12.1 gramë substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat