Arrestohet për posedim të narkotikëve

Kronikë e zezë

Arrestohet për posedim të narkotikëve

Nga: Bota sot Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 10:05
Ilustrim

Një person është arrestuar në Viti, pasi që gjatë kontrollit tek i njëjti janë gjetur dhe konfiskuar 12.1 gramë substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë, përcjell Bota sot. Policia njofton se me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat