Bie në kontakt me energjinë elektrike, humb jetën 68-vjeçari në Velipojë - Bota Sot
Bie në kontakt me energjinë elektrike, humb jetën 68-vjeçari në Velipojë

Kronikë e zezë

E hënë, 19 nëntor 2018

Bie në kontakt me energjinë elektrike, humb jetën 68-vjeçari në Velipojë

Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 20:58
Foto ilustrim

Një burrë 68 vjeç ka humbur jetën pasi ka rënë në kontakt me energjinë elektrike. Ngjarja ka ndodhur në Velipojë. Më saktë, kjo ngjarje ndodhi në fshatin Pulaj.

I moshuari ishte duke bërë ca punime krejt vetjake, kur papritur ka rënë në kontakt me energjinë elektrike dhe ka vdekur në vend.

Shtetasi që ka humbur jetën është Ndue Lusha. Ai u dërgua në Spitalin e Shkodrës për të marrë ndihmën e parë mjekësore, por nuk ia ka dalë dot “betejës” me jetën.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test