Bie në kontakt me energjinë elektrike, humb jetën 68-vjeçari në Velipojë

Kronikë e zezë

Bie në kontakt me energjinë elektrike, humb jetën 68-vjeçari në Velipojë

Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 21:32
Ilustrim

Një burrë 68 vjeç ka humbur jetën pasi ka rënë në kontakt me energjinë elektrike. Ngjarja ka ndodhur në Velipojë. Më saktë, kjo ngjarje ndodhi në fshatin Pulaj.

I moshuari ishte duke bërë ca punime krejt vetjake, kur papritur ka rënë në kontakt me energjinë elektrike dhe ka vdekur në vend. Shtetasi që ka humbur jetën është Ndue Lusha.

Ai u dërgua në Spitalin e Shkodrës për të marrë ndihmën e parë mjekësore, por nuk ia ka dalë dot “betejës” me jetën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat