Gjendet e vdekur një femër në Komoran

Kronikë e zezë

Gjendet e vdekur një femër në Komoran

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 09:07
Ilustrim

Një person ka raportuar në Polici se është gjetur pa shenja jete një femër. Njësitet përkatëse kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin.

Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme në Komoran, njofton Policia.

Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë dërgohet në IML për obduksion.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat