I gjenden sende të vjedhura, arrestohet - Bota Sot
I gjenden sende të vjedhura, arrestohet

Kronikë e zezë

E premte, 16 nëntor 2018

I gjenden sende të vjedhura, arrestohet

Nga: A.S Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 09:08
Ilustrim

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar një person në Mirovicë, pasi që të njëjtit, i janë gjetur dhe konfiskuar sende të vjedhura.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test