Godet çiklistin me veturë, arrestohet

Kronikë e zezë

Godet çiklistin me veturë, arrestohet

Nga: A.S Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 09:13
Ilustrim

Policia ka arrestuar person në Mitrovicë pasi që i njëjti ka goditur me makinën e tij një çiklistë.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në tretman mjekësor në Spitalin Rajonal-Mitrovicë, ku më pas edhe është liruar.  Rasti i proceduar mbetet nën hetime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat