Konfiskohet marihuana në Komoran

Kronikë e zezë

Konfiskohet marihuana në Komoran

Nga: Bota sot Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 09:28
Ilustrim

Policia dje në Gllogoc të Komoranit ka gjetur marihuanë.

“Gjatë kontrollimit të shtëpisë së të dyshuarit mashkull K/Shqiptar janë gjetur dhe konfiskuar 49.56 gram substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë. Gjatë kontrollimit i dyshuari nuk gjendje në shtëpi. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin policor 24 orësh.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat