Rasti tragjik në Viti, 17-vjeçari ka kryer vetëvrasje

Kronikë e zezë

Rasti tragjik në Viti, 17-vjeçari ka kryer vetëvrasje

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 15:22
Ilustrim

17-vjeçari që u gjet sot i vdekur në fshatin Verban të Vitisë, burime brenda policisë së Kosovës kanë bërë të ditur se ka kryer vetëvrasje

Rastin për vdekjen e tij e ka konfirmuar se policia e Kosovës, por pa dhënë detaje të tjera pasi rasti është në hetime.

Por, media mëson nga burimet e saj brenda policisë se rasti ka të bëjë me vetëvrasje.

Familjarët e viktimës e kanë njoftuar policinë për rastin dhe të njëjtit me urdhër të prokurorit trupin e pajetë të 17-vjeçarit e kanë dërguar për obduksion.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat