Qëllon me thikë të riun, arrestohet 23 vjeçari

Kronikë e zezë

Qëllon me thikë të riun, arrestohet 23 vjeçari

Më: 15 shkurt 2018 Në ora: 10:06
Foto ilustrim

Tenton të vrasë me thikë një përson,  dhe është arrestuar nga Policia e Tropojës.  

Ai është Fatlind Vidrica, 23 vjeç dhe akuzohet për tetanativë vrasje.  Ai u ndalua në fshatin Bujan aty ku edhe mendohet se ka ndodhr plagosja me thikë. Ngjarja mendohet se ka ndodhur pas një sherri banal ne fshtin Bujan.

Ndërkohë që 24 vjeçari i plagosur ndodhet për mjekim në spitalin e Gjakovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat