Rrihen dy persona në një lokal, njëri përdori edhe armë

Kronikë e zezë

Rrihen dy persona në një lokal, njëri përdori edhe armë

Më: 15 shkurt 2018 Në ora: 10:10
Ilustrim

Dy persona janë rrahur dje në fshatin Vranidoll në Prishtinë, pas një mosmarrëveshje në një lokal.

Policia raporton se njëri nga të dyshuarit ka shtënë me armë zjarrit në ajër.

Në vendngjarje janë gjetur dhe konfiskuar 3 gëzhoja. Me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë liruar, rasti në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat