Arrestohet pasi posedoi armë pa leje

Kronikë e zezë

Arrestohet pasi posedoi armë pa leje

Nga: Bota sot Më: 15 shkurt 2018 Në ora: 10:18
Ilustrim

Një person është arrestuar dje në fshatin Vërban në Viti, dje në ora 13:15 për armëmbajtje pa leje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që gjatë kontrollit në shtëpinë e tij janë gjetur dhe konfiskuar një pushkë gjuetie, tri pistoleta, një shkop gome, substancë narkotike dhe një granatë dore dhe disa fishekë”, thuhet në raportin policor 24 orësh.

Me vendim të prokurorit i dyshuar i dërgohet në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat