Arrestohet hajni i shkollës në Ferizaj

Kronikë e zezë

Arrestohet hajni i shkollës në Ferizaj

Më: 15 shkurt 2018 Në ora: 11:40
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Ferizaj, pasi që i njëjti para disa dite kishte hyrë me forcë në brendinë e një shkolle ku ka vjedhur një kompjuter, një zmadhues zëri dhe dy mikrofona.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat