Vidhet biznesi, mbi 600 mijë lekë dëme

Kronikë e zezë

Vidhet biznesi, mbi 600 mijë lekë dëme

Më: 15 shkurt 2018 Në ora: 19:33
ilustrim

Një berberanë në Kuçovë ka rënë pre e vjedhjes, ku janë marrë mallra me vlerë mbi 600 mijë lekë të vjetra.

“Më datë 14, në lagjen “1 Maji”, kanë vjedhur mallra në berberhanen e H.T., vjeç 25, banues në këtë lagje. Po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve”, njoftoi zyrtarisht Policia.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat