Dy meshkuj të dehur sulmojnë një femër, arrestohen

Kronikë e zezë

Dy meshkuj të dehur sulmojnë një femër, arrestohen

Nga: B.S Më: 16 shkurt 2018 Në ora: 09:22
Ilustrim

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar dy persona njëri nga komuniteti Ashkali, tjetri nga komuniteti Rom, pasi që të njëjtit kanë sulmuar një femër shqiptare.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Mitrovicës veriore. Të dyshuar ishin në gjendje të dehur në momentin kur e kanë kryer sulmin.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar trajtim mjekësor. Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar ë mbajtje. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat