Arrestohet hajni në Hajvali

Kronikë e zezë

Arrestohet hajni në Hajvali

Nga: Bota sot Më: 16 shkurt 2018 Në ora: 09:27
Ilustrim

Një person që kishte vjedhur me 10 shtator 2017, është identifikuar dhe arrestuar, pasi i njëjti kishte kryer vjedhje në një shtëpi në Hajvali, përcjell Bota sot.

Policia njofton se i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat