Dy të arrestuar për falsifikim të dokumenteve

Kronikë e zezë

Dy të arrestuar për falsifikim të dokumenteve

Nga: Bota sot Më: 16 shkurt 2018 Në ora: 09:43
Ilustrim

Dje gjatë kontrollit në shtëpitë dhe lokalet e dy të dyshuarve, janë gjetur dhe sekuestruar dëshmi të ndryshme materiale në lidhje me përfshirjen e tyre në akte kriminale, përcjell Bota sot.

Policia njofton se dy te dyshuarit janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Zabel i Epërm, Komoran të Drenasit dhe rasti është duke u hetuar.  

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat