Arrestohen dy persona në Pejë për kokainë

Kronikë e zezë

Arrestohen dy persona në Pejë për kokainë

Më: 16 shkurt 2018 Në ora: 09:53
Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se janë arrestuar dy person për posedim të substancave narkotike në rrugën  UÇK-së në Pejë.

“Gjatë kontrollit të të dyshuarit mashkull K/Shqiptar, është gjetur dhe sekuestruar një sasi substancë e dyshuar narkotike  e llojit kokainë.”, thuhet në njoftimin e Policës.

Ndryshe, njëri nga të dyshuarit është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt./BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat