Aksident i rëndë në Prishtinë, vetura bie nga rrethi i Dragodanit

Kronikë e zezë

Aksident i rëndë në Prishtinë, vetura bie nga rrethi i Dragodanit

Më: 16 shkurt 2018 Në ora: 11:39
Pamje nga aksidenti

Gjatë mëngjesit të ditës së sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në lagjen “Dragodan” në Prishtinë.

Nga fotografitë e publikuara, shihet se një veturë tek ka dalë nga rrethojat që e sigurojnë rrugën në rrethin e lagjes “Dragodan” në Prishtinë, duke rënë poshtë rrugës dhe duke u rrokullisur.

Ende nuk dihet nëse ka viktima ose të lënduar ndërkaq që ekipet policore kanë dalur në vendin e ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat