Aksident i rëndë në Komoran të Drenasit

Kronikë e zezë

Aksident i rëndë në Komoran të Drenasit

Më: 16 shkurt 2018 Në ora: 14:09
Pamje nga aksidenti

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Pejë, saktësisht në Komoran të Drenasit.

Një lexues ka dërguar gotografi nga aksidenti, e ku shihet se aksidenti ka qenë i rëndë me të lënduar.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat