Femra nga Kosova i ndërhyn në telefon të shtetases nga Shqipëria

Kronikë e zezë

Femra nga Kosova i ndërhyn në telefon të shtetases nga Shqipëria

Më: 17 shkurt 2018 Në ora: 10:53
Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar dje një femër në Veternik, pasi që e njëjta duke e ngacmuar ka ndërhyrë në telefonin privat të një femre shtetase e Shqipërisë.

E dyshuara është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar dhe rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat