E sulmojnë dhe ia dëmtojnë veturën

Kronikë e zezë

E sulmojnë dhe ia dëmtojnë veturën

Më: 17 shkurt 2018 Në ora: 11:16
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar pasi që i njëjti së bashku me një person tjetër, i cili gjendet në arrati ia kanë dëmtuar veturën dhe e kanë sulmuar fizikisht me mjete të forta viktimën.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Bajram Bahtiri” ku viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i është ofruar tretman mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat