Të shëna me armë zjarri në Butel, tre persona të plagosur

Kronikë e zezë

Të shëna me armë zjarri në Butel, tre persona të plagosur

Më: 17 shkurt 2018 Në ora: 16:56
Ilustrim

Jozyrtarisht mëson se para pak minuta janë ndëgjuar të shtëna me armë zjarri në Butel, ku sipas burimeve të para jozyrtare, janë lënduar tre persona

Sipas burimeve të para  mësohet se shkas i incidentit ka ndodh për një mosmarrëshje në lidhje me një pronësi, dhe se gjatë konfliktit, jozyrtarisht janë të lënduar tre persona.

Policia gjendet në vendgjarje ku merren masa për të gjetur kryerësit e veprës dhe po punohet në pastrimin e plotë të rastit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat