Rrahën mes veti, arrestohen nga policia

Kronikë e zezë

Rrahën mes veti, arrestohen nga policia

Më: 18 shkurt 2018 Në ora: 09:57
Ilustrim

Policia e ka arrestuat tre të dyshuar meshkuj K/Shqiptarë (familjarë) pasi që të njëjti për motive të panjohura janë përfshirë në rrahje në mes veti. Ngjarja ka ndodhur në Rahovec.

Si pasojë, njëri nga të dyshuarit ka pësuar lëndime dhe pas tretmanit mjekësor është liruar.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë tët rregullt. Rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat