Pejë, arrestohet për armëmbajtje pa leje

Kronikë e zezë

Pejë, arrestohet për armëmbajtje pa leje

Nga: B.S Më: 18 shkurt 2018 Në ora: 10:04
Ilustrim

Një person është arrestuar në Pejë për armëmbajtje pa leje. Sipas policisë, atij i është gjetur dhe konfiskuar një pushkë automatike-Skorpion cal-7.65 mm me karikator- pa municion.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt. Rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat