Pejë, i gjendet armë në brez, arrestohet

Kronikë e zezë

Pejë, i gjendet armë në brez, arrestohet

Nga: B.S Më: 18 shkurt 2018 Në ora: 10:10
Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në qytetin e Gjakovës pasi gjatë kontrollit  (në brez) i është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë e tipit TT, dhe 12-fishekë cal-7.65 mm.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat