Shtime, vdes e sëmura në Qendrën Psikiatrike

Kronikë e zezë

Shtime, vdes e sëmura në Qendrën Psikiatrike

Nga: B.S Më: 18 shkurt 2018 Në ora: 10:24
Ilustrim

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një femër e komunitetit ashkali,

Viktima, ishte duke u trajtuar në Qendrën për Integrim dhe Rehabilitim të Sëmurëve Psikiatrik, për shkak të problemeve shëndetësore është dërguar në QMF-Shtime, por pas pak ka ndërruar jetë.

 Ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës, ndërsa me urdhër të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti është duke u hetuar. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat