Avokati përplas makinën e policisë dhe ikën nga vendngjarja - Bota Sot
Avokati përplas makinën e policisë dhe ikën nga vendngjarja

Kronikë e zezë

Avokati përplas makinën e policisë dhe ikën nga vendngjarja

Më: 18 shkurt 2018 Në ora: 10:55
Ilustrim

Një aksident ka ndodhur këtë të diele në Rrugën e Kombit, e për pasojë janë plagosur tre persona.

Aksidenti ndodhi pranë kryqëzimit të Milotit, ku një makinë që drejtohej nga një avokat nga Laçi, ka goditur mjetin e policisë së Kurbinit.

Për pasojë ka mbetur i plagosur avokati dhe më lehtë dy efeketivët. Menjëherë pas ngjarjes shtetasi A. Lleshi, është larguar nga vendngjarja dhe është shpallur në kërkim nga policia.

Ndërkohë, dy efektivët ndodhen në spitalin e Laçit, ku po marrin ndihmën e nevojshme mjekësore.

Ngjarja ka ndodhur në orën 02.30 të mëngjesit të sotëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test