Gjendet i mbytur një person në Selenicë të Vlorës, ja për çfarë dyshon policia - Bota Sot
Gjendet i mbytur një person në Selenicë të Vlorës, ja për çfarë dyshon policia

Kronikë e zezë

Gjendet i mbytur një person në Selenicë të Vlorës, ja për çfarë dyshon policia

Më: 18 shkurt 2018 Në ora: 21:01
Ilustrim

jë person është gjetur i vdekur mbrëmjen e sotme në rrjetën e kanalit që sjell ujë për hidrocentralin e Selenicës. Viktima është shtetasi Q.C, 60 vjeç, nga fshati Matogjan.

Sipas policisë, shtetasi Q.C., ishte punonjës i mirëmbajtjes së kanalit të Lepenicës dhe paraprakisht dyshohet se mund të jetë mbytur duke pastruar këtë kanal.

Grupi hetimor po vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të mbytjes së këtij shtetasi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test