Dërgohet në QKUK pasi i bie dera e blinduar, arrestohet bashkëpunëtori i tij - Bota Sot
Dërgohet në QKUK pasi i bie dera e blinduar, arrestohet bashkëpunëtori i tij

Kronikë e zezë

Dërgohet në QKUK pasi i bie dera e blinduar, arrestohet bashkëpunëtori i tij

Më: 19 shkurt 2018 Në ora: 10:11
Ilustrim

Në rrugën ‘Remzi Ademi’, në Prizren gjersa viktima mashkull ishte duke punuar me të dyshuarin në çmontimin e një dere të blinduar, për një moment kishte rënë dera duke e zënë viktimën.

Si pasojë e kësaj viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore, dhe është dërguar në tretman mjekësor në QKUK.

I dyshuari me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test