I zhduket burri, gruaja nga Tirana alarmon Policinë - Bota Sot
I zhduket burri, gruaja nga Tirana alarmon Policinë

Kronikë e zezë

I zhduket burri, gruaja nga Tirana alarmon Policinë

Më: 19 shkurt 2018 Në ora: 22:24
Policia e shtetit

Një grua në Tiranë ka denoncuar largimin e burrit nga banesa.

Zyrtarisht, Policia njoftoi se, 43-vjeçarja u paraqit në komisariatin numër 1, dhe tha para uniformave blu se bashkëshorti i saj, 49-vjeçari P.T., është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më.

Punohet për gjetjen e tij, njoftoi Policia, ndërsa materialet do ti kalojnë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësorë Tiranë, për hetime të mëtejshme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test