Dy të vdekur e dy të plagosur në një aksident te Mali i Robit - Bota Sot
Dy të vdekur e dy të plagosur në një aksident te Mali i Robit

Kronikë e zezë

Dy të vdekur e dy të plagosur në një aksident te Mali i Robit

Më: 24 shkurt 2018 Në ora: 09:55
Pamje nga aksidenti

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur orët e para të mëngjesit pranë zonës së njohur si Mali i Robit në Shqipëri , ku dy persona kanë humbur jetën e dy të tjerë janë plagosur.

Shkaqet e aksidentit janë ende të paqarta, ndërkohë që në vendngjarje shkuan forca policie dhe mjete të emergjencave.

Deri më tani nuk dihen as identitetet e viktimave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test