Grabitja me armë në Fier, ndërron jetë 53-vjeçari - Bota Sot
Grabitja me armë në Fier, ndërron jetë 53-vjeçari

Kronikë e zezë

Grabitja me armë në Fier, ndërron jetë 53-vjeçari

Më: 3 mars 2018 Në ora: 08:10
ilustrim

Një nga dy personat e plagosur ditën e djeshme në Fier, gjatë një grabitje, ka humbur jetën në spital.

53-vjeçar, Agur Vrenozi nuk ka mundur t’ju mbijetojë plagëve të marra, nga plumbi që mori nga grabitësit.

Ai ndërhyri për të neutralizuar 3 grabitës, të cilët po grabisnin një pikë të këmbimit valutor.

Policia, pas një ndjekje prej disa minutash, vuri në pranga tre autorët, si dhe sekuestruar paratë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat