Godet me veturë dy këmbësore - Bota Sot
Godet me veturë dy këmbësore

Kronikë e zezë

Godet me veturë dy këmbësore

Më: 3 mars 2018 Në ora: 14:11
Ilustrim

Një i dyshuar shtetas i huaj gjersa ka qenë duke lëvizur në rrugë të Prishtinë me veturën Toyota nga pakujdesia ka goditur dy këmbësore femra.

Viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar në QKUK.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat